Forum klubu piłkarskiego Wolania Wola Rzędzińska

wolania.boo.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Sport
  •  » Spotkanie założycielskie Koła Sympatyków MKS Tarnovia

#1 2009-12-22 13:04:26

 lukiwrz

Użytkownik

9311719
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 20
Punktów :   

Spotkanie założycielskie Koła Sympatyków MKS Tarnovia

Wczoraj odbyło się spotkanie założycielskie Koła Sympatyków MKS Tarnovia  "Biało-Czerwoni". W spotkaniu uczestniczyło ok. 50 osób - piłkarzy Tarnovii byłych i obecnych, trenerów, kibiców oraz byłych działaczy klubu. Najważniejszą rzeczą było powołanie stowarzyszenia. Deklarację założycielską podpisała wymagana liczba osób. W ciągu kilku najbliższych dni wszystkie dokumenty zostaną złożone do KRS w Krakowie i nastąpi rejestracja stowarzyszenia. Głównym celem działalności będzie pomoc dla sekcji piłki nożnej. Na zebraniu został także wybrany 3-osobowy Zarząd Stowarzyszenia oraz Komisja Rewizyjna.

Czy uda sie stowarzyszeniu pomóc MKS Tarnovi, popieracie takie rozwiazanie. Co sądzicie o powrocie Tarnovia do wyzszych klas rozrywkowych i dajmy na to potyczkach z zespołem Wolanii na poziomie IV ligi ???

Ostatnio edytowany przez lukiwrz (2009-12-22 16:18:23)

Offline

 

#2 2009-12-22 20:18:42

lkswolania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Spotkanie założycielskie Koła Sympatyków MKS Tarnovia

ja jestem jak najbardziej za powrotem Tarnovi do wyzszej ligi i pojedynkach z Wolania Unia...
Takie mecze zawsze maja swoj smaczek

Offline

 

#3 2010-01-01 20:01:29

zwoli

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Spotkanie założycielskie Koła Sympatyków MKS Tarnovia

to że Tarnovia gra tak nisko jest powodem do wstydu dla władz miasta, kwestia powrotu do IV ligi zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od pieniędzy i dobrego zarządu

swoją drogą ciekawe czy Wolania doczeka się kiedyś stowarzyszenia kibiców ;p

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Spotkanie założycielskie Koła Sympatyków MKS Tarnovia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonots.pun.pl www.anzi2010.pun.pl www.skilene.pun.pl www.gamehogwart.pun.pl www.zieloneosiedlekr.pun.pl